20 stycznia, 2020

Kolejna złota kompetencja Netwise - GOLD Enterprise Resource Planning (ERP)

Z ogromną radością ogłaszamy, że do naszych czterech istniejących kompetencji Microsoft właśnie dodaliśmy kolejną kompetencję na poziomie GOLD. Tym razem jest to Cloud ERP (Enterprise Resource Planning) – kompetencja przyznawana partnerom, którzy wiedzą, jak wdrażać i konfigurować systemy ERP w chmurze.

Teraz Twoja firma może być pewna, że ​​nie ma lepszego partnera w podróży do aplikacji biznesowych w chmurze. Oto lista naszych kompetencji firmy Microsoft:

  • GOLD Application Development
  • GOLD Cloud Productivity
  • GOLD Cloud Enterprise Resource Planning
  • SILVER Cloud Business Applications
  • SILVER Datacenter

Na całym świecie biznes przenosi się do chmury. Netwise koncentruje się na wspieraniu swoich klientów w przejściu przez najlepsze możliwości techniczne. Nowa kompetencja GOLD podkreśla nasze doświadczenie w dostarczaniu wiedzy na temat wdrażania i wdrażania Dynamics 365 oraz zarządzania nim. Netwise doradza w zakresie najlepszych praktyk, aby pomóc firmom w podejmowaniu właściwych, przyszłościowych decyzji.

Ponadto nasze kompetencje firmy Microsoft zapewniają nam wczesny dostęp do nowego oprogramowania oraz specjalistycznej pomocy technicznej i usług firmy Microsoft, które pomagają nam dostarczać najlepsze w swojej klasie usługi naszym klientom.

Więcej informacji na temat kompetencji GOLD Enterprise Resource Planning można znaleźć w oficjalnej witrynie firmy Microsoft.

 

Co to są kompetencje? Co one znaczą dla Twojej firmy?

W firmie Microsoft każda kompetencja jest najpierw osiągnięta na poziomie Silver, wykazując stałą zdolność do świadczenia wyspecjalizowanych usług. Ponadto firma musi mieć pewną liczbę pracowników, zwykle z większą liczbą pracowników zdających egzaminy Microsoft i większą liczbą klientów, którym pomaga się w podróży do chmury.