30 kwietnia, 2020

Netwise pierwszy w Polsce i jedyny w CEE z kompetencją GOLD Cloud Business Applications

Mamy to!!! 🏅

Jako pierwszy partner Microsoft w Polsce i jedni z pierwszych w Europie spełniliśmy wszystkie wymagania, aby otrzymać najwyższy możliwy poziom ZŁOTY w nowym programie kompetencyjnym Microsoft – kompetencję GOLD Cloud Business Applications.

 

Partner Microsoft, któremu przyznano tę kompetencję, musi nie tylko mieć klientów, którzy rzeczywiście korzystają z wdrożonych rozwiązań CRM (nie tylko kupują licencje), ale także realizować istotne cele projektowe, ale także musi:

  • zatrudniać 15 w pełni certyfikowanych ekspertów Microsoft Dynamics 365 z najnowszymi egzaminami
  • zatrudniać 5 w pełni certyfikowanych ekspertów technicznych Power Platform z najnowszymi egzaminami
  • zapewnić adopcję rozwiązań CRM wdrożonych w chmurze (na podstawie liczby miesięcznych aktywnych użytkowników)
  • mieć rosnącą sprzedaż dla nowych klientów na poziomie co najmniej 500 000 USD / 12 miesięcy
  • wdrażać prawdziwe rozwiązania natywne dla chmury zintegrowane z innymi platformami

 

Znaczenie kompetencji GOLD Cloud Business Applications

Mimo tego, że Netwise jest największym partnerem Microsoft w obszarze systemów CRM i aplikacji biznesowych w tej części Europy, spełnienie wszystkich wymagań nowej kompetencji na poziomie GOLD zajęło nam około pół roku. Nie tylko sprzedaż licencji do nowych Klientów musi przekroczyć 500 000 USD w ostatnie 12 miesięcy, ale po raz pierwszy w historii Microsoft sprawdza realne użycie licencji przez aktywnych użytkowników. Kompetencja ta jest więc realnym odzwierciedleniem tego, jak z systemów wdrażanych przez Netwise w chmurze korzystają Klienci.

Stare kompetencja GOLD – Cloud CRM i Customer Relationship Management są już wycofane, więc nie daj się zwieść firmom, które twierdzą, że „mają kompetencję GOLD CRM” – takich kompetencji nie ma od października 2019! My również je posiadamy, ale tylko kompetencja Cloud Business Applications jest obecnie obowiązująca.

 

Nasze wszystkie kompetencje Microsoft

Po uzyskaniu najnowszej i najtrudniejszej do tej pory kompetencji GOLD Cloud Business Applications Netwise jest jedynym partnerem wdrażającym Dynamics 365 i aplikacje biznesowe z 4 aktywnymi złotymi kompetencjami Microsoft:

  • GOLD Application Development 
  • GOLD Cloud Business Applications
  • GOLD Cloud Productivity
  • GOLD Enterprise Resource Planning
  • SILVER Datacenter

To pozwala naszym Klientom być pewnym, że na chmurze Microsoft i rozwiązaniach biznesowych (CRM, Digital Marketing i aplikacje szyte na miarę) znamy się jak mało kto!