2 października, 2020

Sylwia Pusz nową Dyrektor ds. rozwoju biznesu w Netwise

1 października do Netwise dołączyła Sylwia Pusz. Sylwia przechodzi z SAP, gdzie była odpowiedzialna za rozwijanie biznesu w sektorze retail w regionie CEE. W SAP koordynowała działania marketingu, presales oraz sales, by jak najlepiej adresować potrzeby rynku i oferować najnowsze rozwiązania SAP dla sektora retail oraz manufacturing.

Wcześniej Sylwia Pusz była Partnerem w PwC odpowiadającym za digital & technology oraz doradztwo związane z dostosowaniem się firm do przepisów RODO.

Sylwia Pusz z branżą usług doradczych oraz IT jest związana od 2006 roku. Pracowała jako doradca zarządu w EY oraz Asseco Polska. Odpowiadała za strategie sprzedaży i kontakty ze strategicznymi klientami w tych firmach oraz promocję i marketing nowych produktów.

Sylwia Pusz łączy rzadko spotykane w biznesie doświadczenie z pracy legislacyjnej oraz w instytucjach unijnych i samorządowych z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w branży IT i usług doradczych.

W Netwise Sylwia będzie odpowiadać za rozwój biznesu w Polsce, zarówno organiczny poprzez zespoły sprzedażowe, jak i nieorganiczny poprzez poszukiwanie szans przejęć i fuzji.