7 lipca, 2022

Cloud Platform szóstą złotą kompetencją Microsoft dla Netwise!

Netwise nie zatrzymuje się i wciąż sięga po więcej. Tym razem możemy pochwalić się nie tylko kolejną, dziewiątą już kompetencją – Silver Data Analytics, ale również sześcioma złotymi kompetencjami, wśród których znalazła się, srebrna do niedawna, Cloud Platform.

Microsft Cloud wykorzystujemy w naszych projektach przede wszystkim ze względu na stabilność oraz innowacyjność platformy Microsoft. Nasze doświadczenie w tworzeniu rozwiązan na platformie Power Platform i w chmurze Microsoft, Azure, pozwala osiągnięcie tego, co dla nas najważniejsze, czyli zadowolenie Klienta. Posiadanie trzech złotych kompetencji chmurowych jest dobitnym znakiem, że Netwise to nie tylko wybitny integrator CRM, ale również ekspert w budowaniu pełnych rozwiązań chmurowych.  

Awans kompetencji Cloud Platform do poziomu GOLD jest przede wszystkim zasługą całego zespołu. To nie tylko potwierdzenie zdobycia nowych umiejętności, ale podkreślenie eksperckiego poziomu wiedzy naszych pracowników, którą wykorzystujemy w coraz większych projektach

Jakub Skałbania, Chief Growth Officer w Netwise

W Netwise wdrażamy i doradzamy najczęściej w budowaniu systemów CRM klasy enterprise dla globalnych firm. Umiemy również wesprzeć Klientów, którzy są dopiero na początku swojej drogi lub wręcz obawiają się transformacji i przeniesienia do chmury.

Na uwagę zasługuje również nasza nowa kompetencja Silver Data Analytics, którą mamy zamiar już niedługo przekuć w złoto!