25 marca, 2023

NetwiseTeam na pierwszym zimowym wyjeździe integracyjnym

W ciągu niespełna 12 miesięcy, NetwiseTeam miał trzy okazje do integracji podczas wyjazdów w Polsce i za granicą. Jedną z nich był pierwszy w historii, zimowy weekend w najwyżej położonym w Polsce hotelu oraz na stoku w Białce Tatrzańskiej.  

 
 
 

Tradycją jest coroczny wyjazd integracyjny całego zespołu Netwise w okresie letnim. Jest to czas dobrej zabawy do świtu, ciekawych wykładów i atrakcji, które budują i wzmacniają relacjeCo miesiąc celebrujemy też ostatni czwartek miesiąca,  podczas którego oprócz podsumowań i rozmów o projektach, czeka na wszystkich wieczór pełen rozrywki, gier i zabaw. W zeszłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy 7-dniowe Workation w Hiszpanii, a tej zimy do listy dodaliśmy weekend na stoku 

 

„Na jednym z Netwise Czwartków miałem okazję pierwszy raz przejechać się gokartem. Z Netwise pierwszy raz też wybrałem się na Wysypy Kanaryjskie, a teraz miałem okazję z tymi samymi ludźmi spędzić weekend na stoku. To zmienia perspektywę z jakiej patrzy się na ludzi, z którymi się współpracuję, bo łączy nas mnóstwo wspólnych historii” 

Kamil

Jako, że w Netwise pracują ludzie o zupełnie różnych temperamentach i zamiłowaniach, plan wyjazdu jest zawsze układany tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Tym razem do wyboru było między innymi SPA w najwyżej położonym w Polsce hotelu, dzięki czemu leżąc w jacuzzi, można było podziwiać górską panoramę w całej okazałości. Na bardziej aktywnych czekały dwa szlaki górskie, zdobywane pod okiem profesjonalnych przewodników. Trzecią opcją z kolei było szaleństwo na stoku w Białce Tatrzańskiej.  

Z racji, że dla części zespołu był to pierwszy wyjazd w góry zimą, stanęliśmy przed trudnym logistycznie zadaniem, zapewnienia możliwości zjazdów na stoku każdemu. Przez dwa dni, na wszystkich chętnych czekali instruktorzy nauki jazdy na nartach i snowboardzie 

„To był mój pierwszy raz na stoku, co było moją jedyną obawą przed wspólnym wyjazdem. W sumie spędziłem instruktorem na stoku kilka godzin i zrobiłem parę rzeczy, których sam bym się na pewno nie odważył zrobić”

Piotrek

Każdy mógł również skorzystać z wypożyczalni sprzętu, aby skompletować cały niezbędny do jazdy zestaw. Całość kosztów łącznie z kartami upoważniającymi do korzystania z wyciągów pokryło Netwise, aby każdy mógł cieszyć się wyjazdem, nie martwiąc o portfel.  

Drugiego dnia do listy atrakcji dołączył park wodny z basenami termalnymi, saunami i łaźniami parowymi.  Jak na każdym wyjeździe, musiała być też impreza tematyczna do rana.