7 czerwca, 2023

Netwise z desygnacją Low Code Application Development w ramach programu Microsoft Solutions Partner​

Netwise, jako pierwsza firma w Polsce specjalizująca się we wdrożeniach CRM, uzyskała desygnację Microsoft Low Code Application Development, przyznawaną partnerom specjalizującym się w aplikacjach biznesowych o udokumentowanym doświadczeniu w budowaniu rozwiązań Low-code. Jak podkreśla sam Microsoft Partnerzy posiadający tę desygnację wykazują się sprawdzoną wiedzą, doświadczeniem merytorycznym i sukcesami we wspieraniu wdrażania niskokodowych rozwiązań firmy Microsoft.

Desygnacja nadawana jest partnerom, którzy spełniają szereg wymagań. Jednym z nich jest posiadanie aktywnej desygnacji Solutions Partner for Digital & App Innovation (Azure) lub Business Applications. Netwise ma na swoim koncie je obie.

Ponowna weryfikacja następuje po 12 miesiącach następuje, a w każdym z okresów partnerzy muszą spełnić wiele wymagań, zaczynając od co najmniej pięciu Klientów z nowymi wdrożeniami  budowanymi w PowerApps oraz ponad 50 aktywnymi użytkownikami miesięcznie.

Wymagania określają również  poziom wiedzy poparty certyfikatami specjalistów. Netwise nie tylko mieści się w określonych limitach, ale również znacząco je przekracza. Obecnie #NetwiseTeam może pochwalić się następującymi certyfikatami:

– 16 x Power Platform Functional Consultant Associate (5 wymaganych)

– 4 x Power Platform Developer Associate (2 wymagane)

– 3 x Power Platform Solution Architect Expert (1 wymagany)

Ponadto partnerzy z desygnacją Low Code Application Development muszą nieustannie dążyć do wzrostu poprzez zwiększanie liczby aktywnych użytkowników Power Apps o co najmniej 35% w całej bazie klientów w ciągu 12 miesięcy.