29 listopada, 2023

Netwise jednym z 20 globalnych partnerów zaproszonych przez Microsoft do wystąpienia na COP28 w Dubaju

Z radością ogłaszamy powstanie nowego działu w Netwise! Kilka miesięcy temu powitaliśmy na pokładzie Rafała Rumiana i Tymoteusza Chmielewskiego, dwóch pełnych pasji liderów w obszarze inicjatyw środowiskowych, społecznych i zarządzania (ESG). Wspólnie utworzyli dział zajmujący się przekształcaniem ESG z konieczności na strategiczne aktywo oparte na danych.

Po zdobyciu tytułu Finalisty Microsoft Partner of the Year in Sustainability, Netwise będzie jednym z 20 globalnych partnerów, którzy prezentują rozwiązania dla ESG na COP28 w Dubaju.

Podobnie jak przed rokiem, nagroda Partner Roku Business Applications była kategorią łączoną dla Partnerów Microsoft działających w obszarach CRM, ERP i Power Platform. Tym samym Netwise, które znalazło się w TOP4, pozostaje jednocześnie jedynym finalistą zajmującym się wyłącznie wdrożeniami systemów CRM.

W tym roku Microsoft przyznał także nagrodę w kategorii Sustainabilty, w której Netwise również znalazł się w gronie finalistów. Tym samym, po raz pierwszy w historii, firma była nominowana w dwóch kategoriach.