Strona główna / Dlaczego Netwise?

Dlaczego Netwise?

Historia Netwise rozpoczęła się w 2008 roku.

Byliśmy pierwszą firmą w Polsce wdrażającą systemy CRM oparte o Dynamics CRM, korzystając z metodyk zwinnych.

Netwise robi różnicę

Rozumiemy biznes. Rozumiemy, że każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a to czasami wymaga zmian i odpowiedniego podejścia. Kiedy przyjmujemy projekt, bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszelkie ryzyko. Zawsze realizujemy to, co zostało obiecane. Nigdy nie zaskakujemy klientów dodatkowymi opłatami lub ukrytymi kosztami. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić przyszłościowe rozwiązania, które będą służyć Twojemu biznesowi przez wiele lat.

Nikt nie robi lepiej CRM. Nie musisz wierzyć nam na słowo – z dziesiątkami zadowolonych klientów reprezentujących różne branże, nasze wyniki mówią same za siebie.

Niektórzy mówią, że sukces to praca zespołowa. My to wiemy.

Nasza oferta rozwiązań i usług CRM nie ma sobie równych. Skąd to wiemy? Zdobywając zaufanie i szacunek klientów na całym świecie. Jak to robimy? Wszystko to dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu i wiedzy naszego wyjątkowego zespołu, który również nie ma sobie równych. W końcu najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu jest podejście do niego ze wszystkich możliwych perspektyw. Zobacz, co może zrobić dla Ciebie zespół Netwise – nie pożałujesz.

Aby dowiedzieć się więcej sprawdź nasze usługi lub skontaktuj się z nami.

Metodologia Agile

Byliśmy jedną z pierwszych firm w regionie CEE, która wdrożyła metodologię Agile. Agile to elastyczny, oparty na współpracy proces rozwoju, który pozwala nam na stopniowe projektowanie i wdrażanie funkcjonalności, dzięki czemu wdrożenie rozwiązania przebiega skuteczniej niż w przypadku poprzednich metod. Koncentrujemy się na ciągłym doskonaleniu naszych umiejętności, celem zaspokojenia zmieniających się potrzeb biznesowych klientów.

Rodo

Wiedza techniczna

Dzięki docenianym przez klientów na całym świecie specjalistom w zakresie Microsoft Dynamics CRM, Microsoft .NET Framework oraz kilku innych środowisk programistycznych – w tym Microsoft Most Valuable Professional Jakubowi Skałbania, jednemu z zaledwie 31 MVP na świecie – nasze rozwiązania są zarówno nowoczesne, jak i wyjątkowo niezawodne. W Netwise wiemy, że nie możesz pozwolić na żadne przestoje w pracy Twoich pracowników!

Doradztwo biznesowe

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie marnujemy Twojego czasu na gotowe rozwiązania. Przed każdym z projektów wykorzystujemy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy podczas 120 udanych wdrożeń CRM, aby przeprowadzić kompleksową analizę potrzeb biznesowych i bieżących procesów. Pozwala nam to na zaprojektowanie wydajnego rozwiązania, które jest odpowiednie dla Ciebie, bez marnotrawstwa czasu!

Przykłady wdrożeń

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci i jak pomogliśmy wielu organizacjom poprawić wyniki biznesowe.