Strona główna / Rozwiązania / Dynamics 365 Customer Insights

Dynamics 365 Customer Insights

Zrozum i przewiduj zachowania swoich klientów

Zbuduj jednolity widok klienta na podstawie wspólnych źródeł danych i udostępnij go do analizy. Zapewnij lepsze zaangażowanie jeden do jednego. Napędzaj marketing i sprzedaż.
Większość organizacji przechowuje dane swoich klientów w wielu różnych miejscach, a procesy odbywają się w kilku aplikacjach. Jak więc połączyć te dane, aby uzyskać jednolity profil klienta?
Customer Insights to platforma Customer Data (CDP), która umożliwia unifikację danych z różnych źródeł – w tym danych transakcyjnych, behawioralnych i obserwacyjnych – w celu wygenerowania profili klientów z możliwością ich nieograniczonej segmentacji.

Funkcjonalności Dynamics 365 Customer Insights

Dane

Łącz dane z wielu różnych źródeł w profile

Wizualizacje

Wizualizuj i analizuj dane za pomocą wbudowanych i niestandardowych wykresów

Udostępnianie

Publikuj i udostępniaj wykresy danych w całej organizacji

Dostępność

Zyskaj wgląd w dane z obecnych systemów

Gotowe integracje

Łącz się z dowolnym systemem dzięki szerokiej bazie konektorów​

Bezpieczeństwo

Przechowuj dane na bezpiecznej platformie​

Pulpity nawigacyjne

Szybko wdrażaj nowe raporty, pulpity i widoki w czasie rzeczywistym​

Prognozy

Prognozuj zachowania Klienta​

Pogłębiaj wiedzę
o Klientach

Możliwość dostępu do danych Klientów zebranych w ramach różnych inicjatyw i interakcji (takich jak zaangażowanie online, kampanie reklamowe, historia zakupów i rozmowy telefoniczne z Obsługą Klienta) oraz  zapewnienie większej widoczności potrzeb Klientów.

Wykorzystaj moc AI
w Twoim systemie

Możliwość identyfikacji trendów i wzorców zakupowych poprzez wykorzystanie mocy AI. Wdrażaj spersonalizowane doświadczenia Klienta we wszystkich kanałach i przewiduj jego działania. 

Podejmuj decyzje i  działania w oparciu o dane poprzez łączenie z PowerBI, Power Apps, Power Automate, Dynamics 365 i innych zewnętrznych aplikacji.

Podejmuj działania
w wielokanałowym środowisku

Możliwość podejmowania działań obejmujących marketing, sprzedaż i obsługę oraz realizację kampanii marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych powiadomień, z bezpośrednią integracją z zewnętrznymi platformami.

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty – skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.