Dynamics 365 AI

Prognozuj transakcje z dużą dokładnością

Wykorzystaj maksymalnie technologię AI do analizowania i poprawiania prognoz dostarczonych przez sprzedawców. System nie tylko wykryje szansy i ryzyka na sfinalizowanie transakcji, ale również zidentyfikuje obecne trendy panujące wśród Klientów, aby zmaksymalizować szanse na sukces.

Poznaje emocje swoich Klientów

AI daje możliwość rozmowy z Klientami na zupełnie nowym poziomie, dzięki rozpoznawaniu emocji w trakcie konwersacji. Na podstawie analizy tonacji i sposobu mówienia, konsultant może lepiej zrozumieć Klienta oraz jego priorytety w danym momencie. AI daje możliwość personalizacji nie tylko treści, ale również sposobu ich przekazywania podczas rozmowy.

Wyciskaj więcej z algorytmów​

Niezwykle przydatna funkcja zmiany mowy lub odręcznych notatek na tekst pozwala na szybkie wprowadzanie danych do systemu CRM. Dzięki temu żadna informacja się nie zagubi, a kojarzenie danych z Klientami pozwala na szybkie przekazywanie ich całemu zespołowi.

Dostosowuj AI do swoich potrzeb

Innowacyjne narzędzie pozwala na tworzenie nowych rozwiązań, zarekomendowanych przez system, bez konieczności  kodowania. Dzięki temu wdrożysz zmiany natychmiast, a Twoi spzedawcy zyskają dostęp do nowych narzędzi, które podniosą jakość pracy całego zespołu i zmaksymalizują potencjalne zyski.

Szukasz czegoś innego?

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób pomogliśmy klientom zrewolucjonizować ich działania marketingowe w ramach Dynamics 365 Sales, zobacz nasze Case Studies.