Dynamics 365 Customer Service

Stwórz samoobsługowe centrum pomocy technicznej

Dynamics 365 Customer Service daje możliwość dzielenia się wiedzą za pomocą samoobsługowego portalu. Dzięki niemu Klienci będą mogli samodzielnie zgłosić sprawy i uzyskać wsparcie. Wirtualni agenci, z pomocą AI, przekierują Klientów do odpowiedniego wątku, gdzie znajdą zarówno porady specjalistów i wskazówki innych klientów, którym udało się rozwiązać problem samodzielnie. Samoobsługowa pomoc techniczna pozwoli odciążyć pracowników oraz skróci czas oczekiwania na naprawę poważniejszych usterek.

Wykorzystuj możliwości Omnichannel Customer Service

Różni Klienci mają różne preferencje co do form kontaktu. Dzięki Omnichannel Customer Service, będziesz w stanie zadowolić ich wszystkich. Połączenia video, rozmowy telefoniczne, czat online, czy nawet wiadomośc SMS docierać będa w jedno miejsce i wyświetlać się na czytelnym panelu, dzięki czemu Pracownik ma pod kontrolą wszystkie watki bez konieczności korzystania z wielu urządzeń. Dodatkowo Dynamics 365 Customer Service kompatybilne jest z takim aplikacjami jak Facebook, Messenger, WeChat, czy Twitter co znacząco wpływa na usprawnienie i dostępnośc komunikacji.

Analizuj dane i ulepszaj usługi

Technologia AI wykorzystana w Dynamics 365 Customer Service śledzi trendy w poruszanych przez Klientów wątkach, co pozwala na usprawnienie obsługi zwłaszcza, przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów. Dzięki wskazówkom systemu z łatwością uzupełnisz luki w bazie informacji oraz podejmiesz działania, które wpłyną na poziom zadowolenia Klientów.

Rozwiązuj sprawy i zarządzaj umowami wsparcia

Dynamics 365 Customer Service pozwala na prowadzenie wielu spraw jednocześnie, bez utraty płynności w poszczególnych wątkach. AI w czasie rzeczywistym sugeruje podobne sprawy, które zostały już rozwiązane, co znacznie usprawnia pracę oraz przyśpiesza rozwiązywanie problemów. Dzieki zintegrowanej aplikacji Microsoft Teams, kontakt ze specjalistami w danej dziedzinie odbywa się jeszcze szybciej i z dowolnego miejsca na ziemi.

Sprawdzone rozwiązania

Wybierając Netwise, wybierasz zespół uznanych, doświadczonych ekspertów, którzy dostarczają sprawdzone rozwiązania. Jeśli nie stać Cię na drugą w kolejności pozycję wśród konkurencji, Netwise jest dostawcą CRM dla Ciebie.

Zobacz Nasze Case Studies

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty – skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.