Dynamics 365 Field Service

Zapobiegaj możliwym usterkom

W dzisiejszych czasach, bez względu na branże, sposób działania Klientów ciągle się zmienia.

Dzięki integracji narzędzi diagostycznych, intenetu rzeczy (IoT), konserwacji sprzętu, analizy zasobów i planowania dostaw Dynamics 365 Field Service pozwala oszczędzać czas i pieniądze dzięki zdalnemu wykrywaniu i rozwiązywaniu problemów. Pomoc techniczna angażowana jest tylko wtedy, gdy jest to rzeczywiście konieczne. W wielu przypadkachpotencjalne usterki zostaną zdiagnozowane zanim wystąpią, a powiadomienia systemu i jego sugestie pozwolą uniknąć pogorszenia się problemu lub nawet jego wystąpienia.

Lepiej organizuj harmonogram prac

Dynamics 365 Field Service zapewnia optymalizację grafików zleceń techników poprzez automatyczne planowanie. Uwzględnia takie czynniki jak chociażby umiejętności, lokalizację, planowany czas spotkania, czy trudność zlecenia. W ten sposób zapewania szybką i skuteczną usługę, dzięki zrównoważeniu obciążenia pracą techników i doboru idealnego technika do danego zlecenia. Automatyzacja i utrzymanie balansu pozwala podnieść poziom zadowolenia zarówno Klientów jak i Pracowników, a wizualizacja w czasie rzeczywistym pozwala nanosić zmiany w sytuacjach awaryjnych.

Przeprowadzaj naprawy zdalnie

W dzisiejszych czasach, bez względu na branże, sposób działania Klientów ciągle się zmienia.

Narzędzie Dynamics 365 Remote Assist działa w trybie mixed reality, w której pracownicy łączą się z ekspertami, by wyeliminować usterkę natychmiast. Narzędzie jest również pomocne przy centarlizacji i ujednolicaniu rozwiązań, ponieważ umożliwia przeprowadzenie inspekcji i szkoleń bez konieczności podróży ekspertów. Kontakt w czasie rzeczywistym pozwala na aktywną interakcję uczestników, a kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, zapewnia dostępność na najwyższym poziomie.

Ucz się na podstawie danych

Dane wygenerowane przy pomocy Dynamics 365 Field Service, umożlwiają głębokie zrozumienie procesów, ich wydajności oraz opłacalności i zadowolenia Klientów. Twórz raporty z niemal każdego obszaru Twojej działalności, od sprzedaży i planowanych dostaw, po efektywność działu technicznego. Wgląd w te dane w czasie rzeczywistym pozwala wprowadzanie zmian natychmiast, a analityka predykcyjna szacuje dane bieżące i daje wgląd w przyszłe wydarzenia z dużą dokładnością.

Szukasz czegoś innego?

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób pomogliśmy klientom zrewolucjonizować ich działania marketingowe w ramach Dynamics 365 Sales, zobacz nasze Case Studies.