Dynamics 365 Marketing

Firmy muszą się dostosować do oczekiwań Klientów dotyczących personalizacji usług i podejścia do sprzedaży

W dzisiejszych czasach, bez względu na branże, sposób działania Klientów ciągle się zmienia.
Segmentacja pozwala na znalezienie właściwych Klientów, a sztuczna inteligencja oparta o Sales Insights pomaga zidentyfikować Klientów, którzy potrzebują uwagi lub pomocy przy podjęciu decyzji.

Zarządzanie email marketingiem i tworzenie treści online​

Dzięki Microsoft Dynamics 365 for Marketing tworzenie spersonalizowanych, wielokanałowych kampanii marketingowych jest łatwe. Narzędzia do projektowania wizualnego umożliwiają tworzenie, testowanie i wdrażanie kampanii mailingowych i SMS-owych, a wszystko to za pomocą intuicyjnego interfejsu typu „przeciągnij i upuść”.

Pielęgnowanie potencjalnych Klientów dzięki spersonalizowanym stronom

Dynamics 365 for Marketing ułatwia tworzenie i zarabianie na działaniach marketingowych od potencjalnych Klientów do gotówki. Zaawansowane narzędzia do zarządzania potencjalnymi Klientami i punktacji, pomogą Ci poszerzyć swoją sieć, zmieniając potencjalnych Klientów w realną sprzedaż. Dostarczaj potencjalnym Klientom spersonalizowane treści, korzystając z dostosowanych wielopoziomowych programów rozwoju potencjalnych Klientów.

Projektowanie i realizowanie spersonalizowanych ścieżek zakupowych

Dzięki Dynamics 365 Marketing możesz użyć projektanta ścieżek zakupowych metodą przeciągnij i upuść, aby utworzyć zautomatyzowaną, wielokanałową kampanię. Każda kampania może wysyłać spersonalizowane wiadomości e-mail, generować działania następcze, uruchamiać przepływy pracy CRM. Dlatego nie musisz już przełączać się między różnymi rozwiązaniami, aby przeprowadzić kampanię marketingową. Wszystkie dane przepływają między modułami marketingu i sprzedaży z natywną integracją!

Scoring potencjalnych Klientów i przekazanie ich do sprzedaży

Skonfiguruj reguły oceniania, które automatycznie identyfikują najgorętszych potencjalnych Klientów na podstawie ich interakcji z Twoimi wydarzeniami i podróżami na stronie / w aplikacji / w usłudze. Gdy potencjalny Klient osiągnie wynik gotowy do sprzedaży, Dynamics 365 for Marketing automatycznie przekieruje go do Twojego systemu CRM. Dzięki temu sprzedawcy mogą być pewni, że potencjalni Klienci są gotowi do dalszych działań.

Synergia między działaniami marketingowymi i sprzedażowymi

Wykorzystaj w pełni swoje mocne strony, łącząc działania sprzedażowe i marketingowe. Ułatwi to zdefiniowanie grupy docelowej, tworzenie lepiej dostosowanych kampanii i unikanie rozbieżności, co prowadzi do bardziej wydajnych działań i lepszych wyników.

Pełna integracja każdego etapu procesu marketingowego – od planowania, przez budżetowanie, po wdrożenie i monitoring – ułatwia efektywne zarządzanie zasobami. Czas porzucić te skomplikowane przepływy pracy i wieloetapowe procesy zatwierdzania i przeprowadzić migrację do jednej zintegrowanej, skalowalnej platformy.

Monitorowanie sentymentów i opinii o marce w internecie

Moduł AI for Market Insights ułatwia interakcję z Klientami w mediach społecznościowych. Śledzi wizerunek marki i postrzeganie działań marketingowych poprzez monitorowanie platform, takich jak Facebook, Twitter i YouTube.

W końcu chodzi o wyniki. Dynamics 365 for Marketing ułatwia monitorowanie przychodów, procesu sprzedaży i wydatków marketingowych. Dzięki pełnej integracji z narzędziami takimi jak Excel i Power BI, Dynamics 365 for Marketing tworzy wyniki i analizy na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu zawsze wiesz, co jest skuteczne, a co nie.

Szukasz czegoś innego?

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób pomogliśmy klientom zrewolucjonizować ich działania marketingowe w ramach Dynamics 365 Sales, zobacz nasze Case Studies.