Dynamics 365 Sales

Zarządzaj procesem sprzedaży z Dynamics 365 Sales

Znajdź nowych, właściwych Klientów

Segmentacja pozwala na znalezienie właściwych Klientów, a sztuczna inteligencja oparta o Sales Insights pomaga zidentyfikować Klientów, którzy potrzebują uwagi lub pomocy przy podjęciu decyzji.

Miej wgląd w relację z Klientami w każdym momencie

Dzięki tzw. oceny zdrowia relacji i łączeniu danych z różnych kanałów handlowcy używający Dynamics 365 Sales mogą szybko ocenić stan relacji z Klientem, a system może proponować następne kroki (next-best actions)które należy wykonać, żeby pomóc Klientom.

Przewiduj i działaj z wyprzedzeniem

Narzędzie do prognozowania pomaga indentyfikować zarówno szanse jak i zagrożenia. Przed przystąpieniem do realizacji jakiejkolwiek transakcji, mamy wgląd  w pełen obraz możliwych scenariuszy. To pozwala na przygotowanie alternatywnych zabezpieczeń oraz na zwiększenie szans na sukces. Technologia AI wykorzystuje wszystkie wprowadzane dane i dokonuje korekty w prognozie na bieżąco, dzięki czemu wiemy, czy nasze działania sa skuteczne, czy potrzebują pilnych poprawek.

Automatyzuj zadania w sprzedaży

Automatyzacja procesów pozwala na odciążenie pracowników i przekierowanie ich zaangażowania w miejsca i sytuacje, które tej uwagi potrzebują. Dynamics 365 Sales samodzielnie proponuje tworzenie nowych zadań i spotkań, co eliminuje ryzyko przegapienia ważnej z punktu widzenia Klienta daty. Integracja wielu aplikacji w jednym miejscu, nie tylko tworzy bardziej szczegółowy obraz, ale również pozwala zaoszczędzić czas i opanować informacyjny chaos.

Twórz oferty i zarządzaj procesem sprzedaży

W Dynamics 365 możesz tworzyć oferty w PDF i wysyłać je do Klienta. Historia dokumentów, wersjonowanie i parametry oferty dostępne są w historii Klienta.

Jeśli tworzenie ofert w Dynamics 365 to za mało, sprawdź nasz Cloud Document Generator

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty – skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.