Power Apps

Aplikacje biznesowe dla Twojej firmy tworzone w godziny, a nie tygodnie.

Buduj aplikacje biznesowe za pomocą „point and click”. W łatwy sposób łącz nowe aplikacje z istniejącymi danymi dzięki ponad 200 istniejącym connectorom. Publikuj swoje aplikacje na platformach iOS, Android i Windows 10. A to wszystko bez kodowania!

Canvas Apps

Canvas Apps to aplikacje biznesowe tworzone bez linijki kodu, które w łatwy sposób połączysz ze źródłami Microsoft i innymi niż Microsoft, używane na dowolnym urządzeniu (PC, telefonie lub tablecie). Przejmij kontrolę nad UX budowanej aplikacji i twórz proste rozwiązania, służące konkretnym przypadkom użycia – bez konieczności wdrażania wielu funkcjonalności.

Model-driven Apps

Model – driven apps to aplikacje biznesowe tworzone bez linijki kodu, które połączysz z Microsoft Dynamics 365, umożliwiając tworzenie aplikacji na podstawie danych z systemu CRM. Dzięki PowerApps potrzeby biznesowe firmy są zaspokajane dzięki kreatywności jej pracowników.

Co zyskujesz dzięki PowerApps:

  • poprawisz wydajność procesów i współpracę między użytkownikami aplikacji
  • dostosujesz aplikacje do potrzeb firmy z możliwością rozszerzenia funkcjonalności używanych rozwiązań
  • zautomatyzujesz żmudne procesy i zadania swoich pracowników

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty – skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.