Power Automate

Szybka automatyzacja każdego zadania lub procesu biznesowego.

Microsoft Power Automate jest systemem automatyzacji przepływu pracy, umożliwiającym tworzenie wieloetapowych procesów z wykorzystaniem prostego interfejsu. Prosty, oparty na szablonach system, pozwala nawet nietechnicznym użytkownikom na budowanie automatyzacji i zwiększenie wydajności pracy.

Gotowe szablony

Power Automate pozwala na tworzenie wieloetapowych przepływów pracy w łatwy sposób, za pomocą szablonowego interfejsu. Dzięki bogatej bibliotece predefiniowanych szablonów, zaoszczędzisz czas pracowników i zautomatyzujesz najbardziej żmudne procesy.

Integracja z wieloma aplikacjami

Microsoft Power Automate integruje się z ponad 260 aplikacjami, od SharePointa po Twittera i Dropbox, a także z własnymi aplikacjami biznesowymi firmy Microsoft.

Wykorzystanie AI

Użyj funkcji AI Builder, dostępnej w PowerApps do wykorzystania sztucznej inteligencji w codziennych procesach organizacyjnych.

Dostępne w każdym miejscu

Aplikacja mobilna Microsoft Power Automate pozwala na tworzenie, uruchamianie i weryfikowanie zautomatyzowanych przepływów pracy nawet poza biurem, dzięki aplikacji mobilnej.

Wybierając Netwise, wybierasz zespół uznanych, doświadczonych ekspertów

Jeśli nie stać Cię na drugą w kolejności pozycję wśród konkurencji, Netwise jest dostawcą CRM dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań i tego co możemy zrobić dla Twojej firmy, zobacz nasze Case Studies.