Power Pages

Nowoczesne witryny biznesowe z jeszcze mniejszą ilością kodu

Power Pages, umożliwia stworzenie wysokiej jakości witryny internetowej w oparciu o dane przechowywane w Microsoft Dataverse i Dynamics 365.  Bez względu na poziom zaawansowania użytkownika, witryny oferują bezpieczeństwo oraz najnowsze rozwiązania. Power Pages oferuje mi.in.  Design Studio, zaawansowane możliwości customizacji oraz opcje rozszerzenia witryny low-code poprzez wykorzystanie narzędzi, takich jak JavaScript, szablonów Liquid, składniki kodu i gotowe konektory oraz API.

Narzędzie dla profesjonalistów

Power Pages umożliwia edycję kodu źródłowego, dzięki czemu profesjonalni developerzy mogą swobodnie wprowadzać zmiany.

Edytor w wersji podstawowej obsługuje HTML, natomiast za pomocą aplikacji Portal Management  możliwe jest wprowadzanie dowolnych zmian również w JavaScript i CSS.

Zaawansowane wykorzystanie danych

Podobnie jak inne aplikacje z rodziny Power Apps, Power Pages bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach. Dzięki Visual Studio Code oraz Microsoft Power Platform CLI developerzy będą mogli zbudować wchodzić w interakcje z danymi biznesowymi, za pomocą języka JavaScript, szablonów usługi Liquid i internetowych interfejsów API.

Power Pages opiera się na dobrze znanym fundamencie portali Power Apps

zapewniając te same niezawodne możliwości i środowiska dla profesjonalnych deweloperów, a także nowe środowisko tworzenia rozwiązań low-code oraz gotowe szablony do projektowania nowoczesnych witryn biznesowych.

Gotowe szablony

W ramach rozszerzającego się wciąż katalogu, dostępne są szablony pozwalające na tworzenie specjalistycznych witryn z mocno rozbudowanym zakresem możliwości m.in. do pozyskiwania i przetwarzania danych oraz obsługi odbiorców końcowych.

Zaawansowana edycja no-code

Gotowe szablony można edytować, dostosowując niemal każdego element tak, aby zapewnić spójność wizualną z dotychczasowym visual brandingiem. Można również skorzystać z edycji i dodawaniu zawartości za pomocą widżetów, które również nie wymagają znajomości kodu. Komponenty, które znajdziemy to m.in. tekst, obraz, wideo, raporty usługi Power BI, listy, formularze i inne.

Skontaktuj się z nami

Nieważne, czy potrzebujesz wsparcia przy istniejącym wdrożeniu CRM, czy chcesz poznać jakie korzyści mogą Ci dać nasze produkty – skontaktuj się z nami. My odezwiemy się tak szybko, jak się da.