Strona główna / Usługi / Strategia cyfrowa i analiza gotowości cyfrowej

Strategia cyfrowa
i analiza gotowości cyfrowej

Czy Twoja firma jest gotowa na zmiany?

Czy Twoja firma objęła kierunek w stronę cyfrowego świata? Środowisko cyfrowe zmienia się szybko, a nowe technologie zakłócają modele biznesowe.

Netwise to zaufany doradca, którego usługi pozwalają na stworzenie planu przemian w stronę transformacji cyfrowej Twojego biznesu. Pomagamy firmom w ich cyfrowej podróży, dostosowując strategię i działania w celu maksymalizacji korzyści w nowym, cyfrowym świecie.

Oceń gotowość do zmian w organizacji!

Rozpoczniemy współpracę od oceny mocnych i słabych stron Twojej organizacji,tak aby określić możliwości i stworzyć plan transformacji cyfrowej.

Dlaczego powinieneś pracować z Netwise?

Od ponad 10 lat świadczymy usługi doradcze i współpracujemy z Klientami – firmami średniej wielkości i przedsiębiorstwami – budując efektywne strategie cyfrowe

Od 2014 roku intensywnie inwestujemy w nasze umiejętności doradcze w zakresie transformacji cyfrowej i jesteśmy pewni, że możemy pomóc Twojej organizacji w tworzeniu skutecznej strategii cyfrowej. 

Nasi eksperci nie tylko ukończyli prestiżowe programy uniwersyteckie dotyczące wdrożeń technologii cyfrowej (Innovative Technology Leader at, lub Digital Business Strategy at MIT Sloan), ale również zdobyli duże doświadczenie, pracując nad przygotowaniem wielu organizacji do zmian organizacyjnych, związanych z wdrażaniem strategii cyfrowej.

Pomożemy Twojej organizacji osiągnąć to, co naprawdę ważne w cyfrowym świecie: