Strona główna / Usługi / Wdrożenie Platformy Danych Klientów (CDP)

Wdrożenie Platformy
Danych Klientów (CDP)

Usprawnij swoją firmę świadomymi decyzjami wynikającymi z rozproszonych danych

Cyfryzacja handlu i komunikacji (np. mediów społecznościowych) oferuje organizacjom możliwość wglądu w zachowania klientów, co z kolei daje ogromną szansę na prowadzenie biznesu w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy.

Dlatego też stworzyliśmy dla Twojej organizacji usługę pozwalającą na szybkie wejście w świat danych o Klientach w czasie rzeczywistym. Uczciwie i bez podejścia AI-Sztuczna Inteligencja- jest do wszystkiego, bo tego nie polecamy i nie praktykujemy.

Nasz zespół ekspertów przygotował framework usługi  w oparciu o wieloletnie doświadczenie, pomagając organizacjom średniej wielkości i korporacjom uzyskać wgląd w większość danych.

Właściwe wykorzystanie danych stwarza ogromne możliwości dla firm na całym świecie, pozwalając im na wyróżnienie się na rynku.

Nasze podejście do budowania inteligencji biznesowej

Nie jesteśmy jedynie technicznymi maniakami. Chcemy pomóc naszym klientom rozwijać się przy właściwym doborze i wykorzystaniu technologii. Ale wiemy też całkiem dobrze, jak działa biznes i że sama technologia nie wystarczy. Mamy nadzieję, że w naszym Portfolio Business Intelligence znajdziecie Państwo kilka interesujących obszarów:

Rozwój Biznesu

Efektywność handlowa

Strategia marketingowa

Zarządzanie i Organizacja

Tworzenie wartości dzięki wglądowi w dane

Zaawansowana analiza danych (z użyciem takich technik jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i Data Science) odblokowuje nowe źródła tworzenia wartości i staje się kluczowym czynnikiem przewagi konkurencyjnej nowoczesnych firm.