Strona główna / Dlaczego Netwise? / Sukcesy naszych Klientów / Wdrożenie Dynamics CRM i narzędzia CPQ w 3 krajach dla ista

Case studies

Wdrożenie Dynamics CRM i narzędzia CPQ w 3 krajach dla ista

Podstawowe informacje:

Firma:

ista International GmbH

Branża:

Energetyka

Kraj:

Niemcy

Liczba użytkowników:

1 300

Użyte technologie:

Microsoft Dynamics CRM 2016

Configure-Price-Quote (CPQ) solution

Angular

Benefity

  • Zwiększenie wydajności procesów sprzedażowych
  • Łatwiejsze raportowanie danych sprzedażowych i obsługi klienta
  • Szybszy czas wprowadzania nowych rozwiązań
  • Możliwość szybkiego reagowania na potrzeby klientów dzięki zintegrowanemu widokowi 360
Podstawowe informacje:

O Firmie

ista jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług specjalizującym się w inteligentnych energetycznych systemach pomiarowych i rozwiązaniach w zakresie nawadniania. Produkty i usługi ista sprawiają, że indywidualne zużycie energii jest przejrzyste dla mieszkańców, dzięki czemu mogą oni oszczędzać energię, koszty i CO2.

Rozwiązanie

Netwise dostarczył dla ista kompleksowy system CRM obsługujący wszystkie procesy sprzedażowe w 3 krajach, w których działa ista. W ramach wdrożenia Netwise przygotował i rozwija Katalog Ofert (narzędzie CPQ).

Rekomendacje

„Dzięki elastycznemu podejściu naszego partnera, firmy Netwise, możemy w pełni reagować na zmieniający się rynek i wdrażać kolejne funkcjonalności na bieżąco. Implementacja nowych procesów poprzedzana jest zbudowaniem wizji funkcjonalności i korzyści biznesowych przez Netwise i Polkomtel, a następnie jest realizowana przez partnera na czas i w bardzo krótkim time-to-market, dzięki czemu system odzwierciedla szybki rozwój usług Polkomtel.”

Sylwester Skolimowski, Dyrektor, Polkomtel

“Nasi przedstawiciele handlowi otrzymali proste w obsłudze narzędzie, które daje im szybki dostęp do aktualnych i krytycznych danych, a jednocześnie zwiększa efektywność działań.”

Mateusz Firląg, Dyrektor, Business Customers Department, Polkomtel